Sony älypuhelinten 802SO / J8110 yhteensopiva akku 2900mAh
calcActive())">
Sony älypuhelinten 802SO / J8110 yhteensopiva akku 2900mAh
Sony älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallit802SO J8110 J8170 J9150 PF13 SO-03L SOV40 Xperia 1 GlobalKorvattavat Sony älypuhelinten alkuperäisakut1315-7600 LIP1701ERPC
In stock
- SKU
- CS-ERV400SL
22,95 €
Kuvaus / Sony älypuhelinten 802SO / J8110 yhteensopiva akku 2900mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Sony älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
More Information
| SKU | CS-ERV400SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128167471 |
| Korvaa | LIP1701ERPC / 1315-7600 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2900mAh / 11.17Wh |
| Mitat | 76.45 x 52.04 x 4.40mm |
| Jännite | 3,85 V |
Stocks
Write Your Own Review