Sony 3D -lasien TDG-250 / TDG-BR250 yhteensopiva akku 100mAh
calcActive())">
Sony 3D -lasien TDG-250 / TDG-BR250 yhteensopiva akku 100mAh
Sony 3D -lasien yhteensopiva akku – sopivat laitemallitTDG-250 TDG-BR250Korvattavat Sony 3D -lasien alkuperäisakutLIS1471HEPDS 1-853-072-11
In stock
- SKU
- CS-SOG250SL
15,95 €
Kuvaus / Sony 3D -lasien TDG-250 / TDG-BR250 yhteensopiva akku 100mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Sony 3D -lasien -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa …
More Information
| SKU | CS-SOG250SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128185222 |
| Korvaa | LIS1471HEPDS / 1-853-072-11 |
| Kapasiteetti (mAh) | 100mAh / 0.37Wh |
| Mitat | 24.50 x 13.50 x 3.80mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review