SkyGolf navigaattorin SkyCaddie SX400 yhteensopiva akku 3750mAh
calcActive())">
SkyGolf navigaattorin SkyCaddie SX400 yhteensopiva akku 3750mAh
SkyGolf navigaattorin yhteensopiva akku – sopivat laitemallitSkyCaddie SX400Korvattavat SkyGolf navigaattorin alkuperäisakutU744379PV
In stock
- SKU
- CS-SGX400SL
20,95 €
Kuvaus / SkyGolf navigaattorin SkyCaddie SX400 yhteensopiva akku 3750mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu SkyGolf navigaattorin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
More Information
| SKU | CS-SGX400SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128197218 |
| Korvaa | U744379PV |
| Kapasiteetti (mAh) | 3750mAh / 14.25Wh |
| Mitat | 78.50 x 40.70 x 7.00mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
Write Your Own Review