SkyGolf navigaattorin SkyCaddie Breeze SGX SGXW / SkyCaddie SGX yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
SkyGolf navigaattorin SkyCaddie Breeze SGX SGXW / SkyCaddie SGX yhteensopiva akku 2000mAh
SkyGolf navigaattorin yhteensopiva akku – sopivat laitemallitSkyCaddie Breeze SGX SGXW SkyCaddie SGX SkyCaddie SGX GPS Rangefinder SkyCaddie SGXw SkyCaddie SGX-W SkyCaddie SGX-W RangefinderKorvattavat SkyGolf navigaattorin alkuperäisakutENCPT505068HT GPS0320MG051
In stock
- SKU
- CS-SGX100SL
18,95 €
Kuvaus / SkyGolf navigaattorin SkyCaddie Breeze SGX SGXW / SkyCaddie SGX yhteensopiva akku 2000mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu SkyGolf navigaattorin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
More Information
| SKU | CS-SGX100SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128077237 |
| Korvaa | GPS0320MG051 / ENCPT505068HT |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 7.4Wh |
| Mitat | 69.95 x 50.04 x 4.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review