SkyGolf navigaattorin SkyCaddie Aire / SkyCaddie Aire 2 yhteensopiva akku 850mAh
calcActive())">
SkyGolf navigaattorin SkyCaddie Aire / SkyCaddie Aire 2 yhteensopiva akku 850mAh
SkyGolf navigaattorin yhteensopiva akku – sopivat laitemallitSkyCaddie Aire SkyCaddie Aire 2 SkyCaddie Aire II X8FKorvattavat SkyGolf navigaattorin alkuperäisakutH503448 1S1P
In stock
- SKU
- CS-SGX800SL
16,95 €
Kuvaus / SkyGolf navigaattorin SkyCaddie Aire / SkyCaddie Aire 2 yhteensopiva akku 850mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu SkyGolf navigaattorin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
More Information
| SKU | CS-SGX800SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128097747 |
| Korvaa | H503448 1S1P |
| Kapasiteetti (mAh) | 850mAh / 3.15Wh |
| Mitat | 50.27 x 33.92 x 5.41 mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review