Skil HD3736 Ni-MH 12 V akku 2100 mAh
calcActive())">
Skil HD3736 Ni-MH 12 V akku 2100 mAh
Skil yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Skil malleihin: HD3736Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Skil alkuperäisakut:92931
In stock
- SKU
- CS-SHD736PW
45,95 €
38,95 €
Kuvaus / Skil HD3736 Ni-MH 12 V akku 2100 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-SHD736PW |
|---|---|
| EAN | 4894128074588 |
| Mitat | 136.75 x 73.04 x 71.20mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | 92931 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2100mAh / 25.2Wh |
| Jännite | 12 V |
Stocks
Write Your Own Review