Siemens Sintony IC60-W-10 akku 2000mAh
calcActive())">
Siemens Sintony IC60-W-10 akku 2000mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Siemens hälytinjärjestelmien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-STW600BT
39,95 €
32,95 €
Kuvaus / Siemens Sintony IC60-W-10 akku 2000mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi hälytinjärjestelmien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turval…
More Information
| SKU | CS-STW600BT |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128145035 |
| Korvaa | A5Q00020293 / IAB1201-8 / 10HR1551YC |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 24Wh |
| Mitat | 72.20 x 51.00 x 29.20mm |
| Jännite | 12 V |
Stocks
Write Your Own Review