Siemens PLC Simatic S-7 / Simatic S7 yhteensopiva akku 800mAh
calcActive())">
Siemens PLC Simatic S-7 / Simatic S7 yhteensopiva akku 800mAh
Siemens PLC yhteensopiva akku – sopivat laitemallitSimatic S-7 Simatic S7Korvattavat Siemens PLC alkuperäisakutA5E00331143
In stock
- SKU
- CS-SMS700SL
15,95 €
Kuvaus / Siemens PLC Simatic S-7 / Simatic S7 yhteensopiva akku 800mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Siemens PLC -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa sitä…
More Information
| SKU | CS-SMS700SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-MnO2 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128180005 |
| Korvaa | A5E00331143 |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 2.4Wh |
| Mitat | 24.00 x 15.75 x 14.30mm |
| Jännite | 3 V |
Stocks
Write Your Own Review