Siemens Gigaset 3000 Micro, Gigaset 3010 Micro, Gigaset 3015 Micro Langaton puheline Akku
calcActive())">
Siemens Gigaset 3000 Micro, Gigaset 3010 Micro, Gigaset 3015 Micro Langaton puheline Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Siemens langattomien puhelinten kanssa:
Gigaset 3000 Micro Gigaset 3010 Micro Gigaset 3015 MicroTämä akku korvaa ainakin seuraavat Siemens langattomien puhelinten alkuperäisakut:3QNF3550 NS3109 T347
In stock
- SKU
- CS-NS3019CL
17,95 €
Kuvaus / Siemens Gigaset 3000 Micro, Gigaset 3010 Micro, Gigaset 3015 Micro Langaton puheline Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-NS3019CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128023678 |
| Mitat | 47.36 x 34.20 x 7.49mm |
| Korvaa | T325 / T347 / GPF6M3BMX |
| Kapasiteetti (mAh) | 500mAh / 1.8Wh |
| Jännite | 3,6 V |
Stocks
Write Your Own Review