Siemens / Benq C55, C56, C60, C61, C70, C71, A52, A56, A60, A62, S55, S56, M56, CT56, MC60, A75, C55, C60, M55, MC60, S55, A51, A52, A51 ,A52, A55, A57, A60, A62, A65, Gigaset akku 750 mAh
calcActive())">
Siemens / Benq C55, C56, C60, C61, C70, C71, A52, A56, A60, A62, S55, S56, M56, CT56, MC60, A75, C55, C60, M55, MC60, S55, A51, A52, A51 ,A52, A55, A57, A60, A62, A65, Gigaset akku 750 mAh
Akku sopii mm: Siemens / Benq C55, C56, C60, C61, C70, C71, A52, A56, A60, A62, S55, S56, M56, CT56, MC60, S57A70, A75, C55, C60, M55, MC60, S55, A51, A52, A51 ,A52, A55, A57, A60, A62, A65, Gigaset SL100, Gigaset SL150, Gigaset S440, Gigaset S445, Gigaset SX440, Gigaset SX445, Gigaset SL1, Gigaset S44, Gigaset SL74.
In stock
- SKU
- CS-SMC55SL
15,95 €
13,95 €
Kuvaus / Siemens / Benq C55, C56, C60, C61, C70, C71, A52, A56, A60, A62, S55, S56, M56, CT56, MC60, A75, C55, C60, M55, MC60, S55, A51, A52, A51 ,A52, A55, A57, A60, A62, A65, Gigaset akku 750 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla.
Myymämme akut täyttävät ISO9001, CE ja UL vaatimukset ja ne ovat myös RoHS ympäristödirektiivin mukaisia.
More Information
| SKU | CS-SMC55SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128006794 |
| Korvaa | EBA-510 |
| Kapasiteetti (mAh) | 750mAh / 2.78Wh |
| Mitat | 50.20 x 37.50 x 7.65mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
2 units available |
|---|
Write Your Own Review