Siemens / Benq C35, C35i, C35e, S35, M35, 3506, 3508, 3518, 3568, 3608, S46, P35, S47 akku 750 mAh
calcActive())">
Siemens / Benq C35, C35i, C35e, S35, M35, 3506, 3508, 3518, 3568, 3608, S46, P35, S47 akku 750 mAh
Akku sopii mm: Siemens / Benq C35, C35i, C35e, S35, M35, 3506, 3508, 3518, 3568, 3608, S46, P35, S47.
In stock
- SKU
- CS-SIC35SL
15,95 €
Kuvaus / Siemens / Benq C35, C35i, C35e, S35, M35, 3506, 3508, 3518, 3568, 3608, S46, P35, S47 akku 750 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla.
Myymämme akut täyttävät ISO9001, CE ja UL vaatimukset ja ne ovat myös RoHS ympäristödirektiivin mukaisia.
More Information
| SKU | CS-SIC35SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128006763 |
| Korvaa | V30145-K1310-X127 / L36880-N5401-A102 / V30145-K1310-X132 |
| Kapasiteetti (mAh) | 750mAh / 2.78Wh |
| Mitat | 54.73 x 36.94 x 7.56mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
3 units available |
|---|
Write Your Own Review