Siemens Active M1, Gigaset 4000 micro, Gigaset 4000L micro akku 1300mAh
calcActive())">
Siemens Active M1, Gigaset 4000 micro, Gigaset 4000L micro akku 1300mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien kotipuhelimen kanssa:
In stock
- SKU
- CS-SSL300CL
17,95 €
Kuvaus / Siemens Active M1, Gigaset 4000 micro, Gigaset 4000L micro akku 1300mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kotipuhelimen tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuuss…
More Information
| SKU | CS-SSL300CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128119739 |
| Korvaa | V30145- K1310- X250 / V30145-K1310-X229 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1300mAh / 4.81Wh |
| Mitat | 53.60 x 36.95 x 7.95mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review