Siemens 2010 Pocket, 2011 Pocket, 3000C pocket Langaton puheline Akku
calcActive())">
Siemens 2010 Pocket, 2011 Pocket, 3000C pocket Langaton puheline Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Siemens langattomien puhelinten kanssa:
2010 Pocket 2011 Pocket 3000C pocketTämä akku korvaa ainakin seuraavat Siemens langattomien puhelinten alkuperäisakut:8M2BZ B3880 / 106483 BC101590
In stock
- SKU
- CS-NS3098CL
17,95 €
Kuvaus / Siemens 2010 Pocket, 2011 Pocket, 3000C pocket Langaton puheline Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-NS3098CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128023982 |
| Mitat | 6.00 x 33.00 x 48.00mm |
| Korvaa | 8M2BZ, B3880 / 106483, BC101590 |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 1.68Wh |
| Jännite | 2,4 V |
Stocks
Write Your Own Review