SHURE neuvottelupuhelimen MXCW640 / Powers MXCW640 wireless conference yhteensopiva akku 9800mAh
calcActive())">
SHURE neuvottelupuhelimen MXCW640 / Powers MXCW640 wireless conference yhteensopiva akku 9800mAh
SHURE neuvottelupuhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitMXCW640 Powers MXCW640 wireless conferenceKorvattavat SHURE neuvottelupuhelimen alkuperäisakutSB930
In stock
- SKU
- CS-SHR930SL
218,95 €
Kuvaus / SHURE neuvottelupuhelimen MXCW640 / Powers MXCW640 wireless conference yhteensopiva akku 9800mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu SHURE neuvottelupuhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi …
More Information
| SKU | CS-SHR930SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128185895 |
| Korvaa | SB930 |
| Kapasiteetti (mAh) | 9800mAh / 36.26Wh |
| Mitat | 85.00 x 59.00 x 22.30mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review