SHURE mikrofonin ADX2 / ADX2 Handheld Wireless Microphone Transmitter yhteensopiva akku 2600mAh
calcActive())">
SHURE mikrofonin ADX2 / ADX2 Handheld Wireless Microphone Transmitter yhteensopiva akku 2600mAh
SHURE mikrofonin yhteensopiva akku – sopivat laitemallitADX2 ADX2 Handheld Wireless Microphone Transmitter ADX2/FD ADX2/FD Handheld Wireless Microphone Transmitter ADX2/K8 ADX2/K8 Handheld Wireless Microphone TransmitterKorvattavat SHURE mikrofonin alkuperäisakut95A25763 95A45272 95A46272 SB920 SB920A 95A25763 95A45272 95A46272 SB920 SB920A
In stock
- SKU
- CS-SGX210SL
35,95 €
Kuvaus / SHURE mikrofonin ADX2 / ADX2 Handheld Wireless Microphone Transmitter yhteensopiva akku 2600mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu SHURE mikrofonin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa…
More Information
| SKU | CS-SGX210SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128219811 |
| Korvaa | 95A25763 / 95A45272 / 95A46272 / SB920 / SB920A |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 9.62Wh |
| Mitat | 72.80 x 23.50 x 20.60mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review