Shure lähetin / vastaanottimen MXW1X / MXW6X yhteensopiva akku 1000mAh
calcActive())">
Shure lähetin / vastaanottimen MXW1X / MXW6X yhteensopiva akku 1000mAh
Shure lähetin / vastaanottimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitMXW1X MXW6X MXW6X Boundary Microphone MXW6X Transmitter neXt 2 MXW1X Hybrid BodypackKorvattavat Shure lähetin / vastaanottimen alkuperäisakut95A47652 SB906
In stock
- SKU
- CS-SGB906SL
28,95 €
Kuvaus / Shure lähetin / vastaanottimen MXW1X / MXW6X yhteensopiva akku 1000mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Shure lähetin / vastaanottimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallik…
More Information
| SKU | CS-SGB906SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128213758 |
| Korvaa | 95A47652 / SB906 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1000mAh / 3.7Wh |
| Mitat | 53.20 x 34.00 x 6.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review