Sennheiser langattomien kuulokkeiden SL 133-S DW / SL 133-S DW Tablestand yhteensopiva akku 2200mAh
calcActive())">
Sennheiser langattomien kuulokkeiden SL 133-S DW / SL 133-S DW Tablestand yhteensopiva akku 2200mAh
Sennheiser langattomien kuulokkeiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallitSL 133-S DW SL 133-S DW Tablestand SL 153-S DW SL 153-S DW Tablestand SL Boundary DW transmitters SL Tablestand 153-S DW-3 B SpeechLine Digital Wireless SL SpeechLine SL Tablestand 133-SKorvattavat Sennheiser langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut506656 BA 40
In stock
- SKU
- CS-SBA400SL
48,95 €
Kuvaus / Sennheiser langattomien kuulokkeiden SL 133-S DW / SL 133-S DW Tablestand yhteensopiva akku 2200mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Sennheiser langattomien kuulokkeiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta …
More Information
| SKU | CS-SBA400SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128175308 |
| Korvaa | BA 40 / 506656 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 8.14Wh |
| Mitat | 58.60 x 41.20 x 18.40mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review