Sennheiser langattomien kuulokkeiden Momentum In-Ear / Presnce yhteensopiva akku 120mAh
calcActive())">
Sennheiser langattomien kuulokkeiden Momentum In-Ear / Presnce yhteensopiva akku 120mAh
Sennheiser langattomien kuulokkeiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallitMomentum In-Ear PresnceKorvattavat Sennheiser langattomien kuulokkeiden alkuperäisakutAHB471233PST BA 170
In stock
- SKU
- CS-SBA170SL
16,95 €
Kuvaus / Sennheiser langattomien kuulokkeiden Momentum In-Ear / Presnce yhteensopiva akku 120mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Sennheiser langattomien kuulokkeiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta …
More Information
| SKU | CS-SBA170SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128156062 |
| Korvaa | BA 170 / AHB471233PST |
| Kapasiteetti (mAh) | 120mAh / 0.44Wh |
| Mitat | 32.04 x 11.30 x 4.40mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review