Sennheiser lähetin / vastaanottimen HDE2020-II / HDE 2020-II yhteensopiva akku 800mAh
calcActive())">
Sennheiser lähetin / vastaanottimen HDE2020-II / HDE 2020-II yhteensopiva akku 800mAh
Sennheiser lähetin / vastaanottimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitHDE2020-II HDE 2020-II HDE 2020-D HDE 2020-D IIKorvattavat Sennheiser lähetin / vastaanottimen alkuperäisakutAHB534403
In stock
- SKU
- CS-SDE202SL
16,95 €
Kuvaus / Sennheiser lähetin / vastaanottimen HDE2020-II / HDE 2020-II yhteensopiva akku 800mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Sennheiser lähetin / vastaanottimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta m…
More Information
| SKU | CS-SDE202SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128199076 |
| Korvaa | AHB534403 |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 2.96Wh |
| Mitat | 63.10 x 35.00 x 4.20mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review