Sennheiser lähetin / vastaanottimen EK2020 / EK 2020-D-II Receiver yhteensopiva akku 1500mAh
calcActive())">
Sennheiser lähetin / vastaanottimen EK2020 / EK 2020-D-II Receiver yhteensopiva akku 1500mAh
Sennheiser lähetin / vastaanottimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitEK2020 EK 2020-D-II ReceiverKorvattavat Sennheiser lähetin / vastaanottimen alkuperäisakut543604 19082102-1
In stock
- SKU
- CS-SEK202SL
16,95 €
Kuvaus / Sennheiser lähetin / vastaanottimen EK2020 / EK 2020-D-II Receiver yhteensopiva akku 1500mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Sennheiser lähetin / vastaanottimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta m…
More Information
| SKU | CS-SEK202SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128198185 |
| Korvaa | 543604 / 19082102-1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 5.55Wh |
| Mitat | 67.00 x 39.20 x 4.20mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review