Schneider PLC-laitteiden AN-1441 / BCX1 yhteensopiva akku 230mAh
calcActive())">
Schneider PLC-laitteiden AN-1441 / BCX1 yhteensopiva akku 230mAh
Schneider PLC-laitteiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallitAN-1441 BCX1Korvattavat Schneider PLC-laitteiden alkuperäisakut01-2100-507 BCX1-BAT-KIT
In stock
- SKU
- CS-SCX100SL
18,95 €
Kuvaus / Schneider PLC-laitteiden AN-1441 / BCX1 yhteensopiva akku 230mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Schneider PLC-laitteiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi j…
More Information
| SKU | CS-SCX100SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 4,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128173373 |
| Korvaa | 01-2100-507 / BCX1-BAT-KIT |
| Kapasiteetti (mAh) | 230mAh / 1.1Wh |
| Mitat | 27.00 x 27.35 x 25.60mm |
| Jännite | 4,8 V |
Stocks
Write Your Own Review