SCANGRIP taskulampun Slim / 03.5612 yhteensopiva akku 2600mAh
calcActive())">
SCANGRIP taskulampun Slim / 03.5612 yhteensopiva akku 2600mAh
SCANGRIP taskulampun yhteensopiva akku – sopivat laitemallitSlim 03.5612Korvattavat SCANGRIP taskulampun alkuperäisakut03.5388
In stock
- SKU
- CS-SGR561FT
18,95 €
Kuvaus / SCANGRIP taskulampun Slim / 03.5612 yhteensopiva akku 2600mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu SCANGRIP taskulampun -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ve…
More Information
| SKU | CS-SGR561FT |
|---|---|
| Jännite uusi | 3.7V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128191278 |
| Korvaa | 03.5388 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 9.62Wh |
| Mitat | 68.00 x 18.70 x 18.60mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review