SCANGRIP taskulampun NOVA 3 / NOVA 4 K C+R yhteensopiva akku 5200mAh
calcActive())">
SCANGRIP taskulampun NOVA 3 / NOVA 4 K C+R yhteensopiva akku 5200mAh
SCANGRIP taskulampun yhteensopiva akku – sopivat laitemallitNOVA 3 NOVA 4 K C+RKorvattavat SCANGRIP taskulampun alkuperäisakut03.5349
In stock
- SKU
- CS-SGR300FT
28,95 €
Kuvaus / SCANGRIP taskulampun NOVA 3 / NOVA 4 K C+R yhteensopiva akku 5200mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu SCANGRIP taskulampun -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ve…
More Information
| SKU | CS-SGR300FT |
|---|---|
| Jännite uusi | 11.1V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128211389 |
| Korvaa | 03.5349 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5200mAh / 57.72Wh |
| Mitat | 69.20 x 55.40 x 37.70mm |
| Jännite | 11,1 V |
Stocks
Write Your Own Review