SCANGRIP taskulampun NOVA 20 C+R / 03.5056 yhteensopiva akku 5200mAh
calcActive())">
SCANGRIP taskulampun NOVA 20 C+R / 03.5056 yhteensopiva akku 5200mAh
SCANGRIP taskulampun yhteensopiva akku – sopivat laitemallitNOVA 20 C+R 03.5056 Multimatch C+R 03.5415Korvattavat SCANGRIP taskulampun alkuperäisakut03.5078
In stock
- SKU
- CS-SVA200LT
33,95 €
Kuvaus / SCANGRIP taskulampun NOVA 20 C+R / 03.5056 yhteensopiva akku 5200mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu SCANGRIP taskulampun -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ve…
More Information
| SKU | CS-SVA200LT |
|---|---|
| Jännite uusi | 11.1V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128191858 |
| Korvaa | 03.5078 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5200mAh / 57.72Wh |
| Mitat | 135.50 x 37.30 x 37.30mm |
| Jännite | 11,1 V |
Stocks
Write Your Own Review