SCANGRIP taskulampun Miniform 03.5036 yhteensopiva akku 1100mAh
calcActive())">
SCANGRIP taskulampun Miniform 03.5036 yhteensopiva akku 1100mAh
SCANGRIP taskulampun yhteensopiva akku – sopivat laitemallitMiniform 03.5036Korvattavat SCANGRIP taskulampun alkuperäisakut03.5096
In stock
- SKU
- CS-SGR503FT
18,95 €
Kuvaus / SCANGRIP taskulampun Miniform 03.5036 yhteensopiva akku 1100mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu SCANGRIP taskulampun -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ve…
More Information
| SKU | CS-SGR503FT |
|---|---|
| Jännite uusi | 3.7V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128192527 |
| Korvaa | 03.5096 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1100mAh / 4.07Wh |
| Mitat | 40.30 x 36.40 x 8.60mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review