SCANGRIP taskulampun Mini Slim / 03.5610 yhteensopiva akku 1000mAh
calcActive())">
SCANGRIP taskulampun Mini Slim / 03.5610 yhteensopiva akku 1000mAh
SCANGRIP taskulampun yhteensopiva akku – sopivat laitemallitMini Slim 03.5610Korvattavat SCANGRIP taskulampun alkuperäisakut03.5387
In stock
- SKU
- CS-SGR560FT
18,95 €
Kuvaus / SCANGRIP taskulampun Mini Slim / 03.5610 yhteensopiva akku 1000mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu SCANGRIP taskulampun -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ve…
More Information
| SKU | CS-SGR560FT |
|---|---|
| Jännite uusi | 3.7V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128191483 |
| Korvaa | 03.5387 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1000mAh / 3.7Wh |
| Mitat | 53.00 x 20.30 x 10.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review