SCANGRIP taskulampun Mini Mag Pro COB LED / 03.5692 yhteensopiva akku 1200mAh
calcActive())">
SCANGRIP taskulampun Mini Mag Pro COB LED / 03.5692 yhteensopiva akku 1200mAh
SCANGRIP taskulampun yhteensopiva akku – sopivat laitemallitMini Mag Pro COB LED 03.5692Korvattavat SCANGRIP taskulampun alkuperäisakut03.5767
In stock
- SKU
- CS-SGR569FT
17,95 €
Kuvaus / SCANGRIP taskulampun Mini Mag Pro COB LED / 03.5692 yhteensopiva akku 1200mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu SCANGRIP taskulampun -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ve…
More Information
| SKU | CS-SGR569FT |
|---|---|
| Jännite uusi | 3.7V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128191438 |
| Korvaa | 03.5767 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.44Wh |
| Mitat | 52.00 x 16.80 x 16.80mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review