SCANGRIP taskulampun Midiform / 03.5421 yhteensopiva akku 1600mAh
calcActive())">
SCANGRIP taskulampun Midiform / 03.5421 yhteensopiva akku 1600mAh
SCANGRIP taskulampun yhteensopiva akku – sopivat laitemallitMidiform 03.5421 UV Form 03.5408Korvattavat SCANGRIP taskulampun alkuperäisakut03.5316
In stock
- SKU
- CS-SGM540SL
19,95 €
Kuvaus / SCANGRIP taskulampun Midiform / 03.5421 yhteensopiva akku 1600mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu SCANGRIP taskulampun -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ve…
More Information
| SKU | CS-SGM540SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3.7V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128193210 |
| Korvaa | 03.5316 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1600mAh / 5.92Wh |
| Mitat | 57.50 x 28.90 x 8.80mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review