SCANGRIP taskulampun MAG3 COB LED / 03.5070 yhteensopiva akku 2600mAh
calcActive())">
SCANGRIP taskulampun MAG3 COB LED / 03.5070 yhteensopiva akku 2600mAh
SCANGRIP taskulampun yhteensopiva akku – sopivat laitemallitMAG3 COB LED 03.5070 Uniform 03.540 Sunmatch 03.5416Korvattavat SCANGRIP taskulampun alkuperäisakut03.5711
In stock
- SKU
- CS-SGR540FT
18,95 €
Kuvaus / SCANGRIP taskulampun MAG3 COB LED / 03.5070 yhteensopiva akku 2600mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu SCANGRIP taskulampun -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ve…
More Information
| SKU | CS-SGR540FT |
|---|---|
| Jännite uusi | 3.7V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128191285 |
| Korvaa | 03.5711 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 9.62Wh |
| Mitat | 68.80 x 18.80 x 18.70mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review