SCANGRIP taskulampun I-View COB LE / 03.5026 yhteensopiva akku 1400mAh
calcActive())">
SCANGRIP taskulampun I-View COB LE / 03.5026 yhteensopiva akku 1400mAh
SCANGRIP taskulampun yhteensopiva akku – sopivat laitemallitI-View COB LE 03.5026 I-Match 03.5412 I-Match2 03.5446 Night View 03.5438Korvattavat SCANGRIP taskulampun alkuperäisakut03.5328
In stock
- SKU
- CS-SGR543FT
17,95 €
Kuvaus / SCANGRIP taskulampun I-View COB LE / 03.5026 yhteensopiva akku 1400mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu SCANGRIP taskulampun -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ve…
More Information
| SKU | CS-SGR543FT |
|---|---|
| Jännite uusi | 3.7V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128202691 |
| Korvaa | 03.5328 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1400mAh / 5.18Wh |
| Mitat | 55.50 x 25.40 x 9.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review