Samsung YP-YH7 MP3-Soittimen Akku
calcActive())">
Samsung YP-YH7 MP3-Soittimen Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung MP3-soittimien kanssa:
YP-YH7Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung MP3-soittimien alkuperäisakut:PPSB0606B
In stock
- SKU
- CS-SYH7SL
18,95 €
Kuvaus / Samsung YP-YH7 MP3-Soittimen Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-SYH7SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128033554 |
| Mitat | 52.85 x 34.09 x 4.62mm |
| Korvaa | PPSB0606B |
| Kapasiteetti (mAh) | 970mAh / 3.59Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review