Samsung tabletin SM-X816N / SM-X816 yhteensopiva akku 9800mAh
calcActive())">
Samsung tabletin SM-X816N / SM-X816 yhteensopiva akku 9800mAh
Samsung tabletin yhteensopiva akku – sopivat laitemallitSM-X816N SM-X816 SM-X818A Tab S9+ SM-X810 SM-X818R4 SM-X816B SM-X818V SM-X810N SM-X818UKorvattavat Samsung tabletin alkuperäisakutGH82-32756A GH82-31907A EB-BX818ABY
In stock
- SKU
- CS-SMX818SL
28,95 €
Kuvaus / Samsung tabletin SM-X816N / SM-X816 yhteensopiva akku 9800mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Samsung tabletin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa…
More Information
| SKU | CS-SMX818SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,86 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128205173 |
| Korvaa | GH82-32756A / GH82-31907A / EB-BX818ABY |
| Kapasiteetti (mAh) | 9800mAh / 37.83Wh |
| Mitat | 199.30 x 123.80 x 2.50mm |
| Jännite | 3,86 V |
Stocks
Write Your Own Review