Samsung tabletin Galaxy Tab S9 Ultra / SM-X910 yhteensopiva akku 10800mAh
calcActive())">
Samsung tabletin Galaxy Tab S9 Ultra / SM-X910 yhteensopiva akku 10800mAh
Samsung tabletin yhteensopiva akku – sopivat laitemallitGalaxy Tab S9 Ultra SM-X910 SM-X910N SM-X916 SM-X916B SM-X916CKorvattavat Samsung tabletin alkuperäisakutEB-BX916ABY GH82-31915A
In stock
- SKU
- CS-SMX910SL
32,95 €
Kuvaus / Samsung tabletin Galaxy Tab S9 Ultra / SM-X910 yhteensopiva akku 10800mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Samsung tabletin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa…
More Information
| SKU | CS-SMX910SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,88 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128216070 |
| Korvaa | EB-BX916ABY / GH82-31915A |
| Kapasiteetti (mAh) | 10800mAh / 41.9Wh |
| Mitat | 226.50 x 117.00 x 2.40mm |
Stocks
Write Your Own Review