Samsung tabletin Galaxy Tab A9+ 5G 11 / SM-X210 yhteensopiva akku 6800mAh
calcActive())">
Samsung tabletin Galaxy Tab A9+ 5G 11 / SM-X210 yhteensopiva akku 6800mAh
Samsung tabletin yhteensopiva akku – sopivat laitemallitGalaxy Tab A9+ 5G 11 SM-X210 SM-X210NZAEXAR SM-X216 SM-X216B SM-X216N SM-X218U SMX210NZAEGKorvattavat Samsung tabletin alkuperäisakutWT-S-W11
In stock
- SKU
- CS-SMX210SL
27,95 €
Kuvaus / Samsung tabletin Galaxy Tab A9+ 5G 11 / SM-X210 yhteensopiva akku 6800mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Samsung tabletin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa…
More Information
| SKU | CS-SMX210SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128216148 |
| Korvaa | WT-S-W11 |
| Kapasiteetti (mAh) | 6800mAh / 26.18Wh |
| Mitat | 159.30 x 108.50 x 2.60mm |
| Jännite | 3,85 V |
Stocks
Write Your Own Review