Samsung SPH-A580, SCH-A930, SPH-A960, SCH-A990, SPH-A640, SPH-A420, SCH-A870, SCH-A645 akku 850 mAh
calcActive())">
Samsung SPH-A580, SCH-A930, SPH-A960, SCH-A990, SPH-A640, SPH-A420, SCH-A870, SCH-A645 akku 850 mAh
Akku sopii mm: Samsung SPH-A580, SCH-A930, SPH-A960, SCH-A990, SPH-A640, SPH-A420, SCH-A870, SCH-A645 .
In stock
- SKU
- CS-SCH930SL
17,95 €
Kuvaus / Samsung SPH-A580, SCH-A930, SPH-A960, SCH-A990, SPH-A640, SPH-A420, SCH-A870, SCH-A645 akku 850 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla.
Myymämme akut täyttävät ISO9001, CE ja UL vaatimukset ja ne ovat myös RoHS ympäristödirektiivin mukaisia.
More Information
| SKU | CS-SCH930SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128008705 |
| Korvaa | AB553446GABSTD / AB553446GAB / AB553446GA / AB553446GE |
| Kapasiteetti (mAh) | 850mAh / 3.15Wh |
| Mitat | 49.50 x 33.80 x 4.70mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review