Samsung SLB-11A yhteensopiva akku 1050 mAh
calcActive())">
Samsung SLB-11A yhteensopiva akku 1050 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung kameroiden kanssa:
WB100 WB1000 WB5000 TL240 CL65 CL80 TL320 HZ15 WB550 HZ15W HZ25W ST1000 ST5000 ST5500 HZ30W WB2000 WB600 WB650 TL500 TL350 HZ50 HZ30 CL80Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:SLB-11A EA-SLB11A SLB11A
In stock
- SKU
- CS-SLB11A
13,95 €
Kuvaus / Samsung SLB-11A yhteensopiva akku 1050 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-SLB11A |
|---|---|
| EAN | 4894128029021 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 43.10 x 31.60 x 7.20mm |
| Korvaa | SLB-11A / EA-SLB11A / SLB11A |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 1050mAh / 3.89Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
2 units available |
|---|
Write Your Own Review