Samsung SLB-1137D yhteensopiva akku 1100 mAh
calcActive())">
Samsung SLB-1137D yhteensopiva akku 1100 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung kameroiden kanssa:
Digimax L74W NV100HD NV106 HD NV30 NV11 i80 NV103 NV40 L74 Wide TL34HD i100 NV24HD i85Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:SLB-1137D
In stock
- SKU
- CS-SLB1137D
13,95 €
Kuvaus / Samsung SLB-1137D yhteensopiva akku 1100 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-SLB1137D |
|---|---|
| EAN | 4894128005308 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 45.85 x 33.75 x 6.60mm |
| Korvaa | SLB-1137D |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 1100mAh / 4.07Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
2 units available |
|---|
Write Your Own Review