Samsung SGH-T109, SGH-M220, SGH-A227, SGH-A237, SGH-M320, Samsung Stripe A117, SGH-300, SGH-M510, SGH-T619, SGH-T619s, SGH-A117, SGH-A226 akku 750 mAh
calcActive())">
Samsung SGH-T109, SGH-M220, SGH-A227, SGH-A237, SGH-M320, Samsung Stripe A117, SGH-300, SGH-M510, SGH-T619, SGH-T619s, SGH-A117, SGH-A226 akku 750 mAh
Akku sopii mm: Samsung SGH-T109, SGH-M220, SGH-A227, SGH-A237, SGH-M320, Samsung Stripe A117, SGH-300, SGH-M510, SGH-T619, SGH-T619s, SGH-A117, SGH-A226 .
In stock
- SKU
- CS-SMT619SL
17,95 €
7,95 €
Kuvaus / Samsung SGH-T109, SGH-M220, SGH-A227, SGH-A237, SGH-M320, Samsung Stripe A117, SGH-300, SGH-M510, SGH-T619, SGH-T619s, SGH-A117, SGH-A226 akku 750 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla.
Myymämme akut täyttävät ISO9001, CE ja UL vaatimukset ja ne ovat myös RoHS ympäristödirektiivin mukaisia.
More Information
| SKU | CS-SMT619SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128027669 |
| Korvaa | AB043446LABSTD / AB043446LA |
| Kapasiteetti (mAh) | 750mAh / 2.78Wh |
| Mitat | 49.53 x 33.73 x 7.29mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review