Samsung SGH-D808 akku 800 mAh
calcActive())">
Samsung SGH-D808 akku 800 mAh
Akku sopii mm: Samsung SGH-D808.
In stock
- SKU
- CS-SMD800SL
17,95 €
Kuvaus / Samsung SGH-D808 akku 800 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla.
Myymämme akut täyttävät ISO9001, CE ja UL vaatimukset ja ne ovat myös RoHS ympäristödirektiivin mukaisia.
More Information
| SKU | CS-SMD800SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128022190 |
| Korvaa | BST5268BC |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 2.96Wh |
| Mitat | 46.89 x 36.49 x 4.57mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review