Samsung SENS PRO 524, SENS PRO 500, SENS PRO 523, SENS PRO 525, SENS PRO 522 akku 6600 mAh
calcActive())">
Samsung SENS PRO 524, SENS PRO 500, SENS PRO 523, SENS PRO 525, SENS PRO 522 akku 6600 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung kannettavien tietokoneiden kanssa:
SENS PRO 500SENS PRO 522SENS PRO 523SENS PRO 524SENS PRO 525Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Clevo alkuperäisakut:DR202 DR202s EMC36 LIP967 ME202BBNJ1020NL2020SL202SL36SMP202SMP36SSB-V20CLS/ESSB-V20KLS
In stock
- SKU
- CS-SP500HB
69,95 €
Kuvaus / Samsung SENS PRO 524, SENS PRO 500, SENS PRO 523, SENS PRO 525, SENS PRO 522 akku 6600 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-SP500HB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128012122 |
| Mitat | 148.00 x 89.00 x 20.00mm |
| Korvaa | LI202S-6600 / LI202S66A |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 6600mAh / 71.28Wh |
| Jännite | 10,8 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
2 units available |
|---|
Write Your Own Review