Samsung SCH-N300, SPH-N300 akku 1400 mAh
calcActive())">
Samsung SCH-N300, SPH-N300 akku 1400 mAh
Akku sopii mm: Samsung SCH-N300, SPH-N300.
In stock
- SKU
- CS-SMN300SL
18,95 €
Kuvaus / Samsung SCH-N300, SPH-N300 akku 1400 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla.
Myymämme akut täyttävät ISO9001, CE ja UL vaatimukset ja ne ovat myös RoHS ympäristödirektiivin mukaisia.
More Information
| SKU | CS-SMN300SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128007982 |
| Korvaa | BEXS0669DDE / BEX066DDE |
| Kapasiteetti (mAh) | 1400mAh / 5.18Wh |
| Mitat | 82.57 x 48.79 x 11.82mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review