Samsung SB-P120A, SB-P120ASL, SB-P120ABC, SB-P120ABK yhteensopiva akku 1200 mAh
calcActive())">
Samsung SB-P120A, SB-P120ASL, SB-P120ABC, SB-P120ABK yhteensopiva akku 1200 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung kameroiden kanssa:
VP-X300 VP-X205L SC-X220L SC-X205WL SC-MM12BL SC-MM11BL SC-MM10BL VP-X220L SC-X300L SC-X210WL SC-X205L SC-MM12 SC-MM11 SC-MM10 VP-X300L VP-X210L SC-X300 SC-X210L SC-MM12S SC-MM11S SC-MM10STämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:SB-P120A SB-P120ASL SB-P120ABC SB-P120ABK
In stock
- SKU
- CS-SBP120A
13,95 €
Kuvaus / Samsung SB-P120A, SB-P120ASL, SB-P120ABC, SB-P120ABK yhteensopiva akku 1200 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-SBP120A |
|---|---|
| EAN | 4894128005223 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 57.50 x 37.25 x 8.90mm |
| Korvaa | SB-P120A / SB-P120ASL / SB-P120ABC / SB-P120ABK |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.44Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review