Samsung SB-L110, SB-LS70AB, SB-L70A, SB-L70R, SB-L70 yhteensopiva akku 1500 mAh
calcActive())">
Samsung SB-L110, SB-LS70AB, SB-L70A, SB-L70R, SB-L70 yhteensopiva akku 1500 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung kameroiden kanssa:
SCD20 SCD21 SCD23 SCD24 SCD27 SCD31 SCD323 SCD325 SCD327 SCD33 SCD34 SCD530 SCD590 SCD93 SCD99 VP-D101 VP-D103 VP-D105 VP-D107 VP-D20 VP-D21 VP-D23 VP-D230 VP-D24 VP-D250 VP-D26 VP-D270 VP-D301 VP-D303 VP-D305 VP-D307 VP-D323 VP-D325 VP-D327 VP-D39 VP-D530 VP-D55 VP-D590 VP-D6040 VP-D6050 VP-D65 VP-D7LTämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:SB-L110 SB-LS70AB SB-L70A SB-L70R SB-L70
In stock
- SKU
- CS-SBL110
23,95 €
Kuvaus / Samsung SB-L110, SB-LS70AB, SB-L70A, SB-L70R, SB-L70 yhteensopiva akku 1500 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-SBL110 |
|---|---|
| EAN | 4894128005087 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 55.77 x 39.82 x 19.96mm |
| Korvaa | SB-L110 |
| Väri | Harmaa |
| Kapasiteetti (mAh) | 1400mAh / 10.36Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
Write Your Own Review