Samsung puhelimen Galaxy Z Fold4 / SM-F936J yhteensopiva akku 2200mAh
calcActive())">
Samsung puhelimen Galaxy Z Fold4 / SM-F936J yhteensopiva akku 2200mAh
Samsung puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitGalaxy Z Fold4 SM-F936J SM-W9023 W23 5G SM-F936D SC-55C SM-F9360 SM-F936N SM-F936W SM-F936 SM-F936A SM-F936U1 SM-F936B/DSKorvattavat Samsung puhelimen alkuperäisakutEB-BF937ABY
In stock
- SKU
- CS-SMZ937SL
23,95 €
Kuvaus / Samsung puhelimen Galaxy Z Fold4 / SM-F936J yhteensopiva akku 2200mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Samsung puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
More Information
| SKU | CS-SMZ937SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,88 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128189725 |
| Korvaa | EB-BF937ABY |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 8.54Wh |
| Mitat | 92.10 x 42.00 x 3.20mm |
Stocks
Write Your Own Review