Samsung puhelimen Galaxy Z Fold3 / Galaxy Z Fold 3 5G yhteensopiva akku 2200mAh
calcActive())">
Samsung puhelimen Galaxy Z Fold3 / Galaxy Z Fold 3 5G yhteensopiva akku 2200mAh
Samsung puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitGalaxy Z Fold3 Galaxy Z Fold 3 5G SM-F9260 SM-W2022 SM-F926B SM-F926B/DS SM-F926U1 SM-F926W SM-F926U SM-F926N SM-F926R4 SM-F926T SM-F926A SM-F926D SC-55B SM-F926J SCG11Korvattavat Samsung puhelimen alkuperäisakutEB-BF927ABY GH82-26237A
In stock
- SKU
- CS-SMF927SL
23,95 €
Kuvaus / Samsung puhelimen Galaxy Z Fold3 / Galaxy Z Fold 3 5G yhteensopiva akku 2200mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Samsung puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
More Information
| SKU | CS-SMF927SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,88 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128187936 |
| Korvaa | EB-BF927ABY,GH82-26237A |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 8.54Wh |
| Mitat | 91.60 x 41.35 x 3.40mm |
Stocks
Write Your Own Review