Samsung puhelimen Galaxy S24 Ultra / SM-S928J yhteensopiva akku 4800mAh
calcActive())">
Samsung puhelimen Galaxy S24 Ultra / SM-S928J yhteensopiva akku 4800mAh
Samsung puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitGalaxy S24 Ultra SM-S928J SM-S928Q SM-S928D SM-S928B SM-S928B/DS SM-S9280 SM-S928N SM-S928W SM-S928U SM-S928U1 SM-S928T SM-S928VKorvattavat Samsung puhelimen alkuperäisakutEB-BS928ABY GH82-33387A
In stock
- SKU
- CS-SMG241SL
22,95 €
20,95 €
Kuvaus / Samsung puhelimen Galaxy S24 Ultra / SM-S928J yhteensopiva akku 4800mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Samsung puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
More Information
| SKU | CS-SMG241SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,88 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128202769 |
| Korvaa | EB-BS928ABY / GH82-33387A |
| Kapasiteetti (mAh) | 4800mAh / 18.62Wh |
| Mitat | 73.70 x 60.80 x 5.70mm |
Stocks
Write Your Own Review