Samsung puhelimen Galaxy S23 Ultra / SM-S918B yhteensopiva akku 4900mAh
calcActive())">
Samsung puhelimen Galaxy S23 Ultra / SM-S918B yhteensopiva akku 4900mAh
Samsung puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitGalaxy S23 Ultra SM-S918B SM-S918Q SM-S918N SM-S918T SM-S918V SM-S918J SM-S918A SM-S918D Galaxy S23 Ultra 5G SM-S918U1 SM-S918R4 SC-52D SGH-N795 SM-S918W SM-S9180 SM-S918B/DSKorvattavat Samsung puhelimen alkuperäisakutEB-BS918ABY GH82-30459A
In stock
- SKU
- CS-SMS918SL
19,95 €
Kuvaus / Samsung puhelimen Galaxy S23 Ultra / SM-S918B yhteensopiva akku 4900mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Samsung puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
More Information
| SKU | CS-SMS918SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,88 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128184577 |
| Korvaa | EB-BS918ABY / GH82-30459A |
| Kapasiteetti (mAh) | 4900mAh / 19.01Wh |
| Mitat | 71.70 x 59.70 x 5.80mm |
Stocks
Write Your Own Review