Panasonic EY3653, EY3653CQ Ni-MH 7,2 V akku 3300 mAh
calcActive())">
Panasonic EY3653, EY3653CQ Ni-MH 7,2 V akku 3300 mAh
Panasonic yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Panasonic malleihin: EY3653EY3653CQEY3654EY3654CQ Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic alkuperäisakut:EY9065EY9066EY9066BEY6198B
In stock
- SKU
- CS-PEZ365PX
32,95 €
26,95 €
Kuvaus / Panasonic EY3653, EY3653CQ Ni-MH 7,2 V akku 3300 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-PEZ365PX |
|---|---|
| EAN | 4894128129981 |
| Mitat | 72.00 x 59.60 x 97.45mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | EY9065 / EY9066 / EY9066B / EY6198B |
| Kapasiteetti (mAh) | 3300mAh / 23.76Wh |
| Jännite | 7,2 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review