Panasonic EY3653, EY3653CQ Ni-MH 7,2 V akku 2000 mAh
calcActive())">
Panasonic EY3653, EY3653CQ Ni-MH 7,2 V akku 2000 mAh
Panasonic yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Panasonic malleihin: EY3653EY3653CQEY3654EY3654CQ Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic alkuperäisakut:EY9065EY9066EY9066BEY6198B
In stock
- SKU
- CS-PEZ365PW
29,95 €
25,95 €
Kuvaus / Panasonic EY3653, EY3653CQ Ni-MH 7,2 V akku 2000 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-PEZ365PW |
|---|---|
| EAN | 4894128129974 |
| Mitat | 72.00 x 59.60 x 97.45mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | EY9065 / EY9066 / EY9066B / EY6198B |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 14.4Wh |
| Jännite | 7,2 V |
Stocks
Write Your Own Review