Panasonic EY3544, EY3544GQK, EY3551 Ni-MH 18 V akku 2000 mAh
calcActive())">
Panasonic EY3544, EY3544GQK, EY3551 Ni-MH 18 V akku 2000 mAh
Panasonic yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Panasonic malleihin:
EY3544EY3544GQKEY3551EY3551GQEY3551GQWEY3552EY3552GQWEY3796EY3796BEY6450EY6450GQKWEY6950EY6950GQKWEY3796 FlashLightEY3796B FlashLight
In stock
- SKU
- CS-PEZ925PW
41,95 €
34,95 €
Kuvaus / Panasonic EY3544, EY3544GQK, EY3551 Ni-MH 18 V akku 2000 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-PEZ925PW |
|---|---|
| EAN | 4894128130000 |
| Mitat | 133.86 x 94.08 x 98.85mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | EY9251 / EY9251B / EY971064504 / H1812 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 36Wh |
| Jännite | 18 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
2 units available |
|---|
Write Your Own Review